Şekerpınar Tır Kamyon Nakliyat

Şekerpınar Kamyoncular Kooperatifi

Şekerpınar kamyoncular kooperatifi bünyesinden açık ve kapalı kasa olmak üzere nakliye tır, kamyon, kırkayak ve kamyonet nakliye araçları bulunmaktadır. Kocaeli Şekerpınar çıkışlı 81 il ve ilçe ye nakliye hizmeti verilmektedir.

Şekerpınar Kamyoncular Kooperatifi Neler Taşır?

Paletli, paletsiz, dökme, kolili olmak üzere her tür yüklerinizin taşıması yapılmaktadır. Şekerpınar kamyoncular kooperatifi taşınacak malzemenin ölçü ve ağırlığına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Şekerpınar tır kamyon nakliye işlerinizde siz müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir.

Komple Taşımacılık

Komple yük taşımalarında taşınacak ürünlerin kapasitesine ve ağırlığına göre araç cinsi belirlenir. Belirlenen araç neyse ona göre navlun fiyat kamyoncular kooperatifimiz tarafından verilmektedir. Fiyatın uygun görülmesi durumunda araç istemilen adrese istenilen zaman da gider ve yükleme yapılır.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımalar dada Şekerpınar kamyoncular kooperatifi bünyesinde hazır yüklü araçlar tercih edilir. Parsiyel yüklemeler asla boş araçlara verilmemektedir. Bu sayede de en hızlı teslimat yapılmaktadır.


Fiyat Al