İstanbul Zonguldak Ereğli Ambar Nakliye Taşımacılık

Sabit: 0216 312 90 49 Gsm 0532 693 2145

İstanbul’dan Zonguldak Çalışan Ambar Firmaları

İstanbul ve tüm ilçelerinden Kütahya başta olmak üzere Zonguldak ve diğer tüm ilçelerine günlük ambar nakliye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Zonguldak Nakliye, Zonguldak İstanbul Nakliye

İstanbul nakliyeciler garajı, sahip olduğumuz modern araç filosu ve uzman ekiple İstanbul Zonguldak ve Zonguldak İstanbul yük, eşya, ambar, ofis taşıma, paletli, dökme ve diğer tüm taşıma işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız nakliye sigortası ile tüm taşımacılık işlemleriniz güvenle hallediliyor, size de arkanıza yaslanıp keyfini sürmek kalıyor.

İstanbul Zonguldak Ereğli limanı nakliye işlemlerinizde en güvenilir partneriniz olmak üzere faaliyet gösteren firmamız kurumsal taşımacılık, parsiyel gönderi, parça taşımacılığı, palet veya yığma taşımacılığı, evden eve taşımacılık gibi geniş ürün çeşitliğine sahip bu hizmeti tüm Türkiye’ye sağlıyoruz.

Kalite standartlarımızı en yukarıda tutarken, bunu uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyor ve tüm diğer müşterilerimiz gibi sizleri de mutlu etmeyi hedefliyoruz.


İstanbul Zonguldak ambar resmi

İstanbul Zonguldak arası paletli ve kuru yük taşımacılığında önder firmamız ile İstanbul’dan Afyon ve tüm ilçelerine 24 saatte teslimat yapmaktayız.

İstanbul Zonguldak Nakliyat

İstanbul Zonguldak Kamyon Nakliyecileri;

İstanbul Zonguldak kamyon nakliyecileri, Zonguldak ve diğer ilçelerinden, İstanbul ve Marmara bölgesine yük getirmiş geri dönüş için yük bekleyen kamyonlar, garajımız içerisinde beklemektedir. İstanbul Zonguldak arası çalışan nakliye kamyonları hem açık hem kapalı kasa hatta bazen frigo kasa nakliye kamyonları bile bulunmaktadır. İstanbul Zonguldak nakliye kamyonları 15 ton yük taşıma kapasitesine sahiptirler. Kasa ölçüleri, açık kasa için, 7.20 metre uzunluk, 2,45 metre genişlik olup kapalı kasa nakliye kamyonları ise, aynı ölçülere sahip olup kapalı olduklarından yükseklikleri 2.70 metre gelmektedir.

İstanbul Zonguldak Arası Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Zonguldak arası parça yük taşıma yapan nakliyat şirketimiz ile parçanız her ne olursa olsun aynı gün araç tedariği sağlayıp minimum 24 saate içerisinde de teslimatını yapabilmekteyiz.

İstanbul Zonguldak Tır Nakliye Firmaları

İstanbul Zonguldak arası tır nakliye hizmeti sunmaktayız. Açık kasa yada kapalı kasa olsun 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip olan nakliye tır araçları her zaman garajımızda bulunmaktadır. Zonguldak dan yük getirmiş olan açık yada kapalı kasa nakliye tırları ile irtibat kurarak Zonguldak dönüş nakliye tırları ile ucuza taşıyoruz. İstanbul Zonguldak ambarı yada Zonguldak İstanbul ambarı karşılıklı olarak günlük teslimat yapmaktadır.

Zonguldak İstanbul Ambar Bekleyen Nakliye Kamyonlarına Ait Bir Resim

İstanbul Zonguldak Boş Nakliye Kamyonu

İstanbul Zonguldak boş nakliye kamyonu, Zonguldak ve çevre ilçelerinden Marmara bölgesine yük getirmiş nakliye araçlarının beklediği nokta garajımızdır.

Fiyat Al