İstanbul Mersin Ambar Nakliyat

Sabit: 0216 312 90 49 Gsm 0532 693 2145

İstanbul’dan Mersin Çalışan Ambar Firmaları

İstanbul ve tüm ilçelerinden Mersin başta olmak üzere Tarsus ve diğer tüm ilçelerine günlük ambar nakliye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Mersin Nakliye, Mersin İstanbul Nakliye

İstanbul nakliyeciler garajı, sahip olduğumuz modern araç filosu ve uzman ekiple İstanbul Mersin ve Mersin İstanbul yük, eşya, ambar, ofis taşıma, paletli, dökme ve diğer tüm taşıma işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız nakliye sigortası ile tüm taşımacılık işlemleriniz güvenle hallediliyor, size de arkanıza yaslanıp keyfini sürmek kalıyor.

İstanbul Mersin nakliye işlemlerinizde en güvenilir partneriniz olmak üzere faaliyet gösteren firmamız kurumsal taşımacılık, parsiyel gönderi, parça taşımacılığı, palet veya yığma taşımacılığı, evden eve taşımacılık gibi geniş ürün çeşitliğine sahip bu hizmeti tüm Türkiye’ye sağlıyoruz.

Kalite standartlarımızı en yukarıda tutarken, bunu uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyor ve tüm diğer müşterilerimiz gibi sizleri de mutlu etmeyi hedefliyoruz.


İstanbul Mersin ambar resmi

İstanbul Mersin arası paletli ve kuru yük taşımacılığında önder firmamız ile İstanbul’dan Mersin ve tüm ilçelerine 24 saatte teslimat yapmaktayız.

İstanbul Mersin Nakliyat

İstanbul Mersin Kamyon Nakliyecileri;

İstanbul Mersin kamyon nakliyecileri, Mersin ve diğer ilçelerinden, İstanbul ve Marmara bölgesine yük getirmiş geri dönüş için yük bekleyen kamyonlar, garajımız içerisinde beklemektedir. İstanbul Mersin arası çalışan nakliye kamyonları hem açık hem kapalı kasa hatta bazen frigo kasa nakliye kamyonları bile bulunmaktadır. İstanbul Mersin nakliye kamyonları 15 ton yük taşıma kapasitesine sahiptirler. Kasa ölçüleri, açık kasa için, 7.20 metre uzunluk, 2,45 metre genişlik olup kapalı kasa nakliye kamyonları ise, aynı ölçülere sahip olup kapalı olduklarından yükseklikleri 2.70 metre gelmektedir.

İstanbul Mersin Arası Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Mersin arası parça yük taşıma yapan nakliyat şirketimiz ile parçanız her ne olursa olsun aynı gün araç tedariği sağlayıp minimum 24 saate içerisinde de teslimatını yapabilmekteyiz.

İstanbul Mersin Tır Nakliye Firmaları

İstanbul Mersin arası tır nakliye hizmeti sunmaktayız. Açık kasa yada kapalı kasa olsun 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip olan nakliye tır araçları her zaman garajımızda bulunmaktadır. Mersin’den yük getirmiş olan açık yada kapalı kasa nakliye tırları ile irtibat kurarak Mersin dönüş nakliye tırları ile ucuza taşıyoruz. İstanbul Mersin ambarı yada Mersin İstanbul ambarı karşılıklı olarak günlük teslimat yapmaktadır.

Mersin İstanbul Ambar Bekleyen Nakliye Kamyonlarına Ait Bir Resim
Fiyat Al