İstanbul Lojistik Firmaları

Sabit: 0216 312 90 49 Gsm 0532 693 2145

İstanbul’dan 81 İl Çalışan Lojistik Firmaları

İstanbul ve tüm ilçelerinden Ülkemizin tüm il ve ilçelerine günlük lojistik nakliye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Lojistik Firmaları, İstanbul Nakliye Lojistik

İstanbul lojistik şirketi, sahip olduğumuz modern araç filosu ve uzman ekiple İstanbul Mersin ve Mersin İstanbul yük, eşya, ambar, ofis taşıma, paletli, dökme ve diğer tüm taşıma işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız nakliye sigortası ile tüm taşımacılık işlemleriniz güvenle hallediliyor, size de arkanıza yaslanıp keyfini sürmek kalıyor.

İstanbul Lojistik Firmaları, işlemlerinizde en güvenilir partneriniz olmak üzere faaliyet gösteren firmamız kurumsal taşımacılık, parsiyel gönderi, parça taşımacılığı, palet veya yığma taşımacılığı, evden eve taşımacılık gibi geniş ürün çeşitliğine sahip bu lojistik hizmeti tüm Türkiye’ye sağlıyoruz.

Kalite standartlarımızı en yukarıda tutarken, bunu uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyor ve tüm diğer müşterilerimiz gibi sizleri de mutlu etmeyi hedefliyoruz.


İstanbul lojistik firmaları

İstanbul lojistik paletli ve kuru yük taşımacılığında önder firmamız ile İstanbul’dan tüm il ve ilçelerine 24 saatte teslimat yapmaktayız.

Tuzla nakliyat firmaları

İstanbul Lojistik Tır Kamyon Kamyonet Kiralama

İstanbul lojistik kamyon nakliyecileri, İstanbul içi ve diğer ilçelerinden, İstanbul ve Marmara bölgesine yük getirmiş geri dönüş için yük bekleyen kamyonlar, garajımız içerisinde beklemektedir. İstanbul çalışan nakliye kamyonları hem açık hem kapalı kasa hatta bazen frigo kasa nakliye kamyonları bile bulunmaktadır. İstanbul lojistik nakliye kamyonları 15 ton yük taşıma kapasitesine sahiptirler. Kasa ölçüleri, açık kasa için, 7.20 metre uzunluk, 2,45 metre genişlik olup kapalı kasa nakliye kamyonları ise, aynı ölçülere sahip olup kapalı olduklarından yükseklikleri 2.70 metre gelmektedir.Tuzla nakliyeciler sitesi geniş kamyon parkına sahiptir.

İstanbul Lojistik Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Lojistik Nakliye sitesi parça yük taşıma yapan nakliyat şirketimiz ile parçanız her ne olursa olsun aynı gün araç tedarik sağlayıp minimum 24 saate içerisinde de teslimatını yapabilmekteyiz.

İstanbul Tuzla Lojistik Tır Nakliye Firmaları

İstanbul Tuzla lojistik nakliyeciler sitesi; arası tır nakliye hizmeti sunmaktayız. Açık kasa yada kapalı kasa olsun 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip olan nakliye tır araçları her zaman garajımızda bulunmaktadır. Mersin’den yük getirmiş olan açık yada kapalı kasa nakliye tırları ile irtibat kurarak Mersin dönüş nakliye tırları ile ucuza taşıyoruz. İstanbul Ankara lojistik yada Mersin İstanbul lojistik sitesi karşılıklı olarak günlük teslimat yapmaktadır.

İstanbul Lojistik şirketine ait bir resim.
Bekleyen Nakliye Kamyonlarına Ait Bir Görsel
Fiyat Al